KONST / Litografier / Färglitografi 11944079
nr 1194 4079
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Dansande par. Signerad, numrerad 115/325. Motivet: 52x38
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 30 juli 2018
kl 18:58:53
Peter Dahl (f. 1934)